O nas

Krakowska Szkoła FPV założona została przez dwóch pasjonatów zdalnie sterowanych modeli latających. Setki godzin spędzonych na budowie dronów czy skrzydeł oraz tysiące wylatanych pakietów dały nam bardzo duże doświadczenie i zapas wiedzy, którą chcemy się podzielić. Jeśli podobają Ci się drony, masz ambicję by samemu spróbować sił w tym hobby, ale nie wiesz od czego zacząć to trafiłeś w idealne miejsce. W naszej szkole dowiesz się nie tylko jak złożyć drona lub co warto kupić, ale również jak bezpiecznie latać oraz jak wykorzystać drony do tworzenia niesamowitych materiałów wideo. Nie czekaj i już dziś zacznij poszerzać swoją wiedzę, a jeśli masz jakieś pytania, nie wiesz jak zacząć lub masz wątpliwości co kupić  - daj nam znać!

Michał

W 2015 roku zacząłem budować drony, a także "próbowałem" wówczas nimi latać. Od tego momentu spędzałem wolne chwile zagłębiając się w świat FPV. Sama budowa sprawia równie dużo frajdy, co latanie, a czas spędzony w tym hobby pozwolił zebrać niemałe doświadczenie.
Teraz, wspólnie z innymi hobbystami, chciałbym przekazać całą moją wiedzę, aby zainteresowani mogli dobrze spędzać czas i być może również odnaleźli w tym hobby swoją pasję.

Jestem absolwentem Krakowskiej AGH o kierunku Automatyki i Robotyki.

Szymon

Hobby zacząłem od budowy plastikowego, wydrukowanego na drukarce 3D Peona 230. Miał ogromną baterię, za małe silniki i przestarzały kontroler lotu. Dziś z uśmiechem wspominam pierwszy lot zakończony uderzeniem w drewniany słup energetyczny na środku ogromnej łąki. Loty FPV to mój sposób na oderwanie się od rzeczywistości, jednak samo budowanie dronów również potrafi dać dużo frajdy.

Doktor nauk chemicznych, elektroniką zajmuję się po godzinach, poświęcając wolny czas na przygotowania do kolejnych, coraz dłuższych, szybszych i bardziej widowiskowych lotów.

Nasz hangar