top of page

Pokazy dronowe

Drony to nie tylko zabawki czy sprzęt do filmowania. W wielu przypadkach to również sposób na życie. Czy słyszałeś/słyszałaś o wyścigach dronów w Dubaju, gdzie główna nagroda to 1 milion dolarów? Czy wiesz z jaką maksymalną prędkością mogą latać współczesne drony FPV? A może chciałbyś/chciałabyś zobaczyći poczuć to co widzą i czują piloci dronów? Z nami to możliwe - nie musisz kupować drogiego sprzętu ani ćwiczyć godzinami na symulatorze - wystarczy, że do nas napiszesz! 

IMG_3182_edited.jpg

Pokazy dla szkół i uczelni

Chcesz w ciekawy sposób pokazać swoim podopiecznym fizykę od strony praktycznej? Przygotujemy dla Ciebie bezpieczny pokaz lotów dronem, wyjaśnimy dlaczego dron lata oraz w jaki sposób można nim sterować. Pokażemy jakie są możliwości tych małych statków powietrznych i opowiemy do czego są wykorzystywane.  Nie ma znaczenia czy publicznością będą dzieci, młodzież czy dorośli - w końcu latać może każdy!

Pokazy dla osób prywatnych

Fascynują Cię drony, ale nie umiesz latać? Chcesz spróbować własnych sił za sterami drona FPV? Teraz możesz to zrobić pod okiem doświadczonych pilotów. Zapewniamy sprzęt, solidny zapas wiedzy oraz przednią zabawę. Okazja nie ma dla nas znaczenia - ważne, że Ty chcesz poznać niesamowity świat dronów.

Drony FPV - świat widziany inaczej.png
bottom of page