top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraSzymon

EXPOZYCJA 2021 - targi fotograficzne z prezentacją nowych dronów od Autel Robotics

Zaktualizowano: 8 lis 2021

29-30 września w krakowskiej Tauron Arenie odbyły się targi fotograficzne, na których oprócz prezentacji nowinek technicznych z branży foto-video można było posłuchać prelekcji dotyczących fotografowania i filmowania oraz obróbki zdjęć czy materiałów wideo.


Dla Krakowskiej Szkoły FPV najważniejszym elementem wydarzenia była prezentacja nowości od firmy Autel Robotics. I choć dla pilotów FPV premierowe drony z serii Autel Evo Nano i Evo Lite o wadze poniżej 250 nie są zazwyczaj obiektem westchnień to na pewno zwracają na siebie uwagę w kontekście wysokiej innowacyjności. O szczegółach budowy tych dronów można poczytać na stronie producenta, a dla czytelników naszego bloga zamieszczamy kilka zdjęć z odwiedzonej przez nas wystawy.Drony te, podobnie jak znacznie bardziej popularne drony z serii Mavic stanowią świetne uzupełnienie sprzętu osób zajmujących się profesjonalnie filmowaniem z powietrza, pozwalając na dodanie spokojnych i statycznych ujęć do dynamicznego materiału kręconego dronem FPV.9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page